Hakkımızda

1958 yılında Canmoda Mensucat İplik ve Tekstil Sanayi Tic. Ltd. Şti. ile başlayan serüven Canmoda Textile markası ile profesyonel anlamda üretim ve moda yaşamına hizmet vererek devam etmektedir.
Geniş ürün yelpazesiyle müşterilerimizin her biri için ayrı ayrı düşünüp farklı tasarımlar yaparak müşteri odaklı üretim gerçekleştiriyoruz.

Biz Kimiz?

Geniş ürün yelpazesi ve Kaliteli Üretim

Üretimlerimizi sahip olduğumuz tasarım, yüksek teknik bilgi birikimlerimizi koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyerek hayata geçiriyoruz. Günümüzde hızla değişen moda ve insan ihtiyaçlarına uygun olarak bizde çalışmalarımızı AR-GE, ÜR-GE ve yeni koleksiyonlarımızla destekleyerek modayı takip eden değil her zaman yeniyi üreten ve modaya yön veren misyon ve vizyon sahibi bir ekibiz.
Üretim

Vizyonumuz

İşletme olarak önce çalışanlar, tedarikçiler ve müşterilerimizle tüm iletişim kanallarını kullanarak şeffaf bir üretim gerçekleştiriyoruz.
Müşteri odaklı üretimlerimizde önceliğimiz firma ve proje bazlı çalışmalarımızın yanında basic ve artdesign kalitelerde de üretim yapmaktayız.
Biz önce insana, çevreye, etik kurallara saygılı, emeğe yüksek değer veren üretim gerçekleştiriyoruz. Çocuk işçi çalıştırılmamasını Sosyal Sorumluluk Politikalarını benimsiyor ve taahhüt ediyoruz.